![](/img/stickers/2/BabyMou_new.png)
![](https://www.babymou.gr/23267-medium_default/neon-egg-candle-pink-stories.jpg)
![](https://www.babymou.gr/23268-medium_default/neon-egg-candle-pink-stories.jpg)
![](https://www.babymou.gr/23269-medium_default/neon-egg-candle-pink-stories.jpg)
![](https://www.babymou.gr/23270-medium_default/neon-egg-candle-pink-stories.jpg)
![](https://www.babymou.gr/23267-small_default/neon-egg-candle-pink-stories.jpg)
![](https://www.babymou.gr/23268-small_default/neon-egg-candle-pink-stories.jpg)
![](https://www.babymou.gr/23269-small_default/neon-egg-candle-pink-stories.jpg)
![](https://www.babymou.gr/23270-small_default/neon-egg-candle-pink-stories.jpg)
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 50€
Ένα κεράκι αυγό από την Pink Stories, μια οικολογική εταιρεία που εδρεύει στην πανέμορφη Βαυαρία και έχει εμπνευστει τα πιο πολύχρωμα και υπέροχα κεριά από ένα ταξίδι στη Λατινική Αμερική!
Ένα κερί που θα συμπληρώσει την πασχαλινή σας διακόσμηση!
Τα κεριά είναι 100% vegan. Από προσεκτικά επιλεγμένη παραφίνη τοπικής παραγωγής, βαμμένα στη Βαυαρία. Χαμηλά σε αιθάλη και εκπομπές (low-soot and low-emission). RAL certified. Χωρίς φοινικέλαιο.
Κάθε αυγό είναι διαφορετικό και μοναδικό με συνδυασμό δύο χρωμάτων. Γράψτε μας στα σχόλια ποιο χρώμα θέλετε να υπερτερεί και εμείς θα διαλέξουμε αυτό είναι πιο κοντά σε αυτό!
Διαστάσεις 6x4 cm.
'Lovingly dipped neon eggcandles for you.
Individually handcrafted in the picturesque foothills of the Bavarian Alps.'
error Η βαθμολόγηση της κριτικής δεν μπορεί να αποσταλεί
feedback Αναφορά σχολίου
check_circle Αναφορά αποστάλθηκε
error Η αναφορά σου δεν μπορεί να σταλεί
Γράψτε μια κριτική
check_circle Κριτική αποστάλθηκε
error Η κριτική σου δεν μπορεί να σταλεί